KOSZYK     Pokaż    
Liczba produktów Produkty netto
0 0,00 zł
email:   Hasło:  Rejestracja Przypomnij hasło
Forgot password?
Kostki
Wyświetlanie tematyczne: Sortowanie:
kostki reklamowe druk boków i kartek
Kostki reklamowe +
nr kat.:
B-3
Cena śr.: 3,16 zł
Kostki z Twoim firmowym nadrukiem - na bokach i na każdej kartce
Notes w formie kostki pozwala na umieszczenie na każdej z czterech ścian dużej powierzchni nadruku, dzięki czemu reklama tam umieszczona jest dobrze widoczna. Dodatkowo do celów reklamowych można wykorzystać powierzchnię poszczególnych kartek. Kostka jest klejona na jednym z boków.
kostki reklamowe z nadrukiem na każdej kartce
Kostki reklamowe
nr kat.:
B-2
Cena śr.: 2,56 zł
Kostki z Twoim firmowym nadrukiem - na każdej kartce
Notes w formie kostki na którym można wykorzystać powierzchnię poszczególnych kartek. Ten rodzaj kostki reklamowej może mieć nadruk firmowy na każdej kartce, jednak nie posiada nadruku reklamy na bocznych powierzchniach. Kostka jest klejona na jednym z boków.
kostki firmowe z nadrukiem bocznym
Kostki firmowe
nr kat.:
B-1
Cena śr.: 2,93 zł
Kostki z Twoim nadrukiem firmowym - nadruk na powierzchni bocznej
Notes w formie kostki pozwala na umieszczenie na powierzchni każdej z czterech ścian nadruku firmowego, dzięki czemu reklama tam umieszczona jest dobrze widoczna. Ten rodzaj notesu reklamowego nie zawiera nadruku na każdej kartce. Wszystkie kartki składające się na kostkę są klejone wzdłuż jednego boku.
Zdjęcie pudełka z nadrukiem firmowym
Pudełka reklamowe
nr kat.:
Pudełka1
Cena śr.: 2,88 zł

Pudełka reklamowe - praktyczne, kolorowe i mile widziane na każdym biurku. Karteczki na notatki z Twoją reklamą są bardzo skuteczną i jednocześnie niedrogą formą marketingu. W odróżnieniu od kostek reklamowych na pudełkach wykonuje się nadruk w pełnym kolorze CMYK. W cenę wliczono błyszczący lakier UV i zabezpieczenie każdej pojedynczej sztuki w folię termokurczliwą.

Zobacz jak estetycznie może wyglądać reklama Twojej firmy.

Pudełka plastikowe z karteczkami i nadrukiem
Pudełka plastikowe z nadrukiem
nr kat.:
PudPlast2
Cena śr.: 6,91 zł

Pudełka plastikowe z nadrukiem bocznym, to tańsza odmiana pudełka plastikowego z kolorową wkładką reklamową. Podobnie jak w droższej wersji zaletą tego produktu jest duża i niezmieniająca się z czasem powierzchnia boczna z reklamą. Reklama na boku wykonywana jest w jednym lub w dwóch kolorach. Karteczki na notatki mogą mieć nadruk z Twoim logo, dane teleadresowe itp.

Pudełka plastikowe w tej wersji są stosunkowo tanie i bardzo trwałe - zobacz zdjęcia produktu.

Pudełka plastikowe z kolorową etykietą
Pudełka plastikowe z kolorową etykietą
nr kat.:
PudPlast3
Cena śr.: 10,21 zł

Pudełka plastikowe z Twoją kolorową reklamą i karteczkami do podręcznych notatek. Wersja bez przegródek Zaletą tego produktu, w odróżnieniu do wersji z przegródkami, jest większa powierzchnia karteczek do wykonywania notatek. Reklama boczna wykonywana jest w pełnym kolorze. Karteczki na notatki mogą być z nadrukiem Twojego logo, danymi teleadresowymi itp.

Pudełka plastikowe są bardzo eleganckie i trwałe zobacz zdjęcia produktu.

Zdjęcie pudełka z etykietą i przegródkami z formowym nadrukiem - reklama firmy
Pudełka z etykietą i przegródkami
nr kat.:
PudPlast1
Cena śr.: 9,75 zł

Pudełka plastikowe z Twoją kolorową reklamą i karteczkami do podręcznych notatek. Wersja z przegródkami na długopisy, ołówki itp. Zaletą tego produktu, w odróżnieniu do zwykłych kostek klejonych, jest duża i niezmieniająca się z czasem boczna powierzchnia reklamowa. Reklama boczna wykonywana jest w pełnym kolorze. Karteczki na notatki mogą być z nadrukiem Twojego logo, danymi teleadresowymi itp.

Pudełka plastikowe są bardzo eleganckie i trwałe zobacz zdjęcia produktu.

Kontenery reklamowe nadruk na karteczkach
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na karteczkach
nr kat.:
KO-02
Cena śr.: 5,13 zł
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na każdym boku i na każdej kartce. Nadruk boczny imituje wygląd standardowego kontenera transportowego. Każda karteczka może zawierać informacje o Twojej firmie (nadruk logo, danych teleadresowych) dlatego ta wersja kontenerków ma bardzo dużą wartość reklamową. Kontenerki reklamowe to najlepsza reklama firm zajmujących się transportem kontenerowym.
Kontenerki reklamowe z nadrukiem na bokach
Kontenerki reklamowe
nr kat.:
KO-01
Cena śr.: 4,80 zł
Kontenerki reklamowe z nadrukiem tylko na bokach. Nadruk imituje wygląd kontenera transportowego. Projekt graficzny może zawierać dodatkowo Twoje logo, dane teleadresowe itp.
Wyświetlanie od 1 do 9 (z 9 pozycji)
Stron:
Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze